Potrubní ventilátor RM 125 Ecowatt Soler&Palau

Nový produkt

Moderní EC ventilátor ......

Celokovové provedení .....

Průtok vzduchu 380 m3/h. .....

Více informací

SKLADEM

5 049,00 Kč

Parametry

Délka záruky24 měsíců
EC motorANO
Akustický tlak [dB/3m]50/41/48
Materiálkovový
Průměr [mm]125
Hmotnost [kg]:4
Jmenovitý proud [A]0,5
Krytí [IP]44
Napájení [V/Hz]230/50,60
Max. otáčky [min]2800
Příkon [W]65 (plynule regulovatelný)
Průtok vzduchu [m3/h]380
Provozní teplota [°C]-20 až +40
Způsob regulaceDC 0-10 V

Více informací

Úsporný kruhový kovový potrubní ventilátor ověřeného Španělského výrobce Soler&Palau - RM 125 Ecowatt je ideální k použití s našimi RECUBOXY®. Skříň ventilátoru je vylisována z ocelového pozinkovaného plechu.  Ventilátor s motorem EC zajistí vysokou účinnost při nízké spotřebě elektrické energie. Regulace otáček ventilátoru se provádí pomocí potenciometru zabudovaného ve svorkovnici, externím regulátorem - např. VENTS R-1/010 nebo napojením na některou z jiných regulací - např. REX EC. Montáž ventilátoru je možná v každé ose poloze motoru.

Skříň ventilátoru

Skříň je vylisována z velmi kvalitního ocelového pozinkového plechu, v dodávce (u velikostí 100–315) je montážní konzola.

Oběžné kolo ventilátoru

Oběžné kolo je radiální s dozadu zahnutými lopatkami, vyrobeno z plastu. Oběžné kolo je nalisované na vnější rotor motoru.

Motor ventilátoru

EC motor s tepelnou a elektronickou ochranou proti přetížení. Ložiska kuličková. Třída izolace B, krytí IP44. Pracovní teplota -20 °C až +40 °C.

Svorkovnice ventilátoru

Svorkovnice je z černého plastu a je umístěna na skříni ventilátoru.

Regulace otáček ventilátoru

Regulace otáček ventilátoru se provádí pomocí potenciometru zabudovaného ve svorkovnici, externím regulátorem - např. VENTS R-1/010 nebo napojením na některou z jiných regulací - např. REX EC.

Montáž ventilátoru

Montáž ventilátoru v každé poloze osy motoru. Skříň nesmí přenášet mechanické namáhání z potrubních rozvodů. Je nutné použít pružné připojení k potrubí.

Příslušenství